88_kvityАгентство «Прес-Тайм» — це весь спектр рекламних послуг!

Рекламне агентство «Прес-Тайм», з дня свого заснування в 2001 році, особливу увагу приділяє участі в усіх найбільших виставках і форумах України.

Пропонуючи своїм клієнтам і партнерам по бізнесу проведення рекламної кампанії товарів чи послуг, співробітники агентства особливий акцент роблять на нашій участі в якості медіа-партнера найбільших спеціалізованих міжнародних виставок не тільки в Україні, а й за кордоном. Адже активна участь наших друкованих видань — журналів «Бізнес-Пропозиція» та спецвипуску «Агро» у виставках і форумах сприяє просуванню товарів і послуг клієнтів без їх безпосередньої участі, а головне — без зайвих матеріальних витрат.

Поряд з рекламою в журналах ми виготовляємо і поширюємо на виставках і таку рекламну продукцію, як флаєра, буклети, листівки, що також сприяє просуванню товарів і послуг наших клієнтів на споживчому ринку України.

Яскравим підтвердженням активної участі Агентства «Прес-Тайм» у виставках різних спеціалізованих напрямків служить ГАЛЕРЕЯ НАШИХ НАГОРОД, а саме — Дипломів учасника виставок і форумів!

 Для того, щоб оперативно розмістити рекламу вашої продукції або послуг в журналі «Бізнес-Пропозиція», у спецвипуску «Агро» або на одному або декількох сайтах нашого Рекламного агентства «Прес-Тайм»: www.rapt.com.ua, biznes-pro.ua, agropro.biz. Вам необхідно зв’язатися з нами.

Ми гарантуємо Вам, що тісна співпраця з Рекламним агентством «Прес-Тайм» — це Ваш шлях до великих прибутків!