На сьогодні практично неможливо представити офісне приміщення компанії, яка піклуватися про свій корпоративний стиль і про своїх потенційних клієнтів без такого, начебто простого, але ефективного рекламоносія як настільний прапорець.

Вам необхідно візуально підкреслити Вашу корпоративну символіку, притягнути потенційних клієнтів, виділити Ваш корпоративний імідж (стиль) серед безлічі конкурентів, тоді для Вас немає простіше і ефективніше рекламоносія ніж настільний промо прапорець. Витративши мінімальні капіталовкладення, Ваша компанія (фірма) придбає якісний візуальний реквізит, який плідно підкреслюватиме її імідж.

Наша компанія допоможе Вам вирішити усі ці завдання, виготовивши для Вас настільний прапорець. Виробництво (виготовлення) настільних (промо) прапорців здійснюється нами методом термосублимації на атласі розміром 25*13 см. Також у нас є широкий вибір підставок під прапорці з різного матеріалу (пластмасові, металеві) різних видів (одно — двохріжкові).

Мінімальне індивідуальне замовлення від 5 шт!!!

Дизайнерські послуги оцінюються окремо!! (написати «два слова» — 10 грн, обробити макет, дизайн, колаж — від 25 грн, макет «з нуля» — від 50 грн). Файли подаються у форматах: .cdr.ai.eps.psd.tiff (.jpeg — від якості файла залежить якість нанесеного зображення!!!).