Відгуки

30_7b895e91ТзОВ «Гібрид-с»

Вовк Андрій Сегійович

Зам. директора по маркетингу

Вдячні Вам за Вашу оперативність у роботі та доброзичливість. Відчувається здоровий, творчий і світлий дух у Вашому журналі! А головне, Ви любите людей.
Хочу від души подякувати вам за якість і своєчасність подання інформації!
Прекрасна редакція журналу, люди серйозні, вдумливі і доброзичливі. Відмінна команда, дякую Вам!

¦
¦
¦
¦
¦
¦


19_bf77878cЗахід Агропостач, ТзОВ
Волчок В. А.
Директор

Всеукраїнський журнал «Бізнес пропозиція» — путівник в сфері реклами. Завдяки вдало сформованим рубрикам, змістовним статтям і яскравій рекламі можна швидко отримати необхідну інформацію і знайти найбільш цікаві варіанти співпраці, тому Керівництво ТзОВ «Захід Агропостач» висловлює подяку колективу вашого журналу за високий професіоналізм, оперативність, креативність, якісну і результативну роботу.
¦
¦
¦
¦
¦
¦


18_podyzka_forumТОВ «Форум. Кримськi виставки»
Дашкевич Людмила
Директор

ТОВ «Форум. Кримськi виставки» виражає вдячнiсть рекламному журналу «Бізнес-пропозиція» за якiсну iнформацiйну пiдтримку мiжрегiональної спецiалiзованої виставки «Крим. Будiндустрiя. Енергозбереження».
Бажаємо успiхiв та висловлюємо сподiвання на подальшу взаємовигiдну спiвпрацю.
¦
¦
¦
¦
¦
¦


17_intels3АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ЗАКРИТОГО ТИПУ «ІНТЕЛС»
Якименко О.В.
Заступник Генерального директора

Вже більше п’яти років журнал «Бізнес-пропозиція» постійно перебуває на моєму робочому столі. Він став необхідним джерелом інформації для досліджень ринку, які проводилися відділом маркетингу АТЗТ «Інтелс».
Журнал відмінно рубрикований. Спецвипуски, які супроводжують розділи, дуже цікаві, ілюстрації — яскраві, рекламні блоки привертають увагу і надають необхідну інформацію, публіцистичні статті — актуальні, знайомлять із цікавими людьми і проблемами.
Журнал охоплює великий регіон — практично всю Україну, що є його важливою перевагою перед конкуруючими виданнями. Журнал «Бізнес-пропозиція» знайомить з виробниками товарів та інших, розташованих у невеликих містах і селищах, тобто дозволяє істотно розширити коло пошуку партнерів, знайти найбільш цікаві варіанти співпраці.
¦


 

16_blagodarnostПромислово-будівельні технології України, ТзОВ
Бубликов А.Д.
Генеральний директор

Наше підприємство дякує журналу «Бізнес-пропозиція» за співпрацю і технічну підтримку в проведенні рекламної кампанії на сторінках журналу і завдяки участі у Всеукраїнських виставках.
Хочеться відзначити відмінну організацію праці, високій рівень професіоналізму співробітників журналу «Бізнес-пропозиція».
¦
¦
¦
¦
¦
¦