razrabotka-saitov

Сьогодні вже неможливо уявити собі сучасний бізнес без використання ресурсів Інтернет. Адже завдяки Всесвітній Мережі ділові люди знаходять нових клієнтів і партнерів по всьому світу, розширюють і примножують свій бізнес.
Сайт став не просто «візитною карткою» компанії в мережі Інтернет. Це, перш за все, зручний і функціональний бізнес-інструмент, свого роду — «менеджер з продажу», що працює 24 години на добу без перерв на обід, вихідних і свят!
Професіонали в області створення web-сайтів РА «Прес-Тайм» створять для Вашої компанії ефективного «менеджера з продажу». Ваш web-сайт буде працювати цілодобово, щохвилини множачи ваші активи!
При створенні сайту компанії зовнішні та технічні характеристики значно впливають на її імідж. Ось тому ми робимо основний акцент на цих двох складових, які довели на практиці свою актуальність, якість, надійність і стильність.

Професійно і грамотно розроблений сайт це:

 • Створення позитивного іміджу та підвищення престижу компанії.
 • Інформування про діяльність компанії безпосередніх споживачів, постачальників, посередників і т.д.
 • Інформаційна підтримка, зміст і залучення нових клієнтів.
 • Отримання будь-якої термінової інформації від клієнтів, постачальників, посередників.
 • Підтримка дилерської мережі: безпосередній доступ до інформації про продукцію, вартість, ціни, акції і т.д. для дилерів. Дилерські програми, оновлюються.
 • Прямий доступ до внутрішньої інформації співробітників Вашої компанії; в тому числі тих, хто перебуває у відрядженні або працює поза офісом.
 • Гарантоване залучення нових клієнтів.
 • Географічне розширення ринку товарів і послуг.
 • Якісне просування товарів і послуг на існуючих і нових ринках країни і за кордоном.
 • Оперативність надання будь-якої інформації.
 • Формування нових каналів покупка / продаж товарів і послуг завдяки Інтернету.
 • Спілкування і пошук нових ділових партнерів.

WEB-сайт Вашої компанії за короткий термін принесе Вам не тільки повагу і стабільний дохід, а й сприятиме збільшенню клієнтської бази і розширення Вашого бізнесу!
WEB-сайт — це гарантована економія коштів! Адже замість того, щоб витрачати гроші на «паперову рекламу», можна ознайомити клієнтів і споживачів з повним пакетом продукції на своєму сайті
«Народження» нового сайту — процес серйозний і відповідальний, що вимагає розуміння завдань, які Ваша компанія буде вирішувати з його допомогою. Ми створимо для Вашого сайту унікальний дизайн. Для функціональності сайту запропонуємо кілька типових технологічних рішень. Надамо відчутну допомогу в первісному наповненні сайту матеріалами, а крім цього — оптимізацію цих матеріалів для пошукових систем Інтернету. Ми беремо на себе всі етапи створення WEB-САЙТУ і надамо Вам повністю готовий до роботи продукт. Крім цього, ми забезпечуємо повний технічний супровід проекту.

Чому вам слід замовити створення WEB-сайту у нас?

 • Ми створюємо сайти з унікальною структурою і функціоналом, які будуть спроектовані під конкретні бізнес-завдання клієнта.
 • Ми «з нуля» прорисовуємо повний дизайн всього сайту, а не адаптуємо готові «нудні» макети.
 • Сайти, створені нашими фахівцями, працюють на швидкій і захищеною системі управління.
 • Ми розміщуємо сайти на власних серверах, забезпечуючи їм повну підтримку.
 • Після запуску сайту ми готові здійснити повний цикл розвитку проекту і гарантоване збільшення продажів компанії.
 • Ми дотримуємося гнучкого підходу до ціноутворення. Ціни на створення сайтів починаються від 750 євро.

Індивідуальне проектування

Всі наші раніше створені проекти — це індивідуальний підхід, нестандартна розробка з урахуванням конкретних завдань клієнта. Як відомо, створення «шаблонних» сайтів з однаковою структурою і функціоналом — не приносить бажаної віддачі! Тому наш пріоритет — це проектувати сайт з урахуванням конкретної мети, для якої він створюється. Для кожного сайту формується індивідуальне технічне завдання, в якому описані всі особливості його роботи. Отже, замовивши розробку сайту у нас, Ви отримуєте не набір веб-сторінок, а повноцінний, що працює інструмент для виконання власних бізнес-завдань.

Професійний дизайн

Без удаваної скромності хочемо відзначити, що наші професіонали розробляють дійсно унікальні і нестандартні дизайни. Адже до процесу створення сайтів ми ставимося серйозно і відповідально: продумуємо і прорисовуємо кожну деталь на сторінці. Ми працюємо з розумінням того, що Вам важливо отримати результат, який не просто Вам сподобається візуально, але і буде приносити дивіденди. А в нашій роботі головним пунктом залишається кінцевий результат — сучасний і високопрофесійний сайт. Для досягнення спільної мети нам необхідно в режимі скайп-конференцій проводити з вами робочі зустрічі, обговорювати, узгоджувати і допрацьовувати розробку дизайну майбутнього сайту.

Адаптивна верстка

Сучасні тенденції постійно оновлюються, тому, щоб ваш сайт «йшов в ногу» з часом він повинен бути повністю адаптивним. Тобто, незалежно від того, з якого пристрою — комп’ютера з повнорозмірним монітором, планшета або смартфона — користувач відкриє ваш сайт, він буде виглядати однаково добре. Для цього ми розробляємо окремі версії сторінок під кожен розмір екрану і тестуємо на всіх типах пристроїв.

Власна система управління сайтом

Наша гордість — це власна система управління сайтом, яку ми постійно розвиваємо і удосконалюємо, додаємо в неї сучасні функціональні можливості. На відміну від інших систем (платних і безкоштовних), обмежених набором модулів, OYi.Engine дозволяє реалізувати будь-які, навіть найсміливіші, Ваші вимоги до розробки сайту. Ця система підходить і для дрібних сайтів-представництв, і для високонавантажених порталів. А завдяки зручному, гарному інтерфейсу, працювати з нею може будь-який користувач без знання спеціальних програм.

Електронна комерція

У нашій творчості не останнє місце займає досвід створення інтернет-магазинів. Розроблені нами сайти фільтрують товари за різними параметрами: пропонують знижки і оптові ціни постійним покупцям, імпортують каталоги товарів і т.д. Нам під силу розробити інтернет-магазин будь-якого рівня складності: починаючи від маленького онлайн-кіоску, на превеликий онлайн-гіпермаркету. Розроблені нами інтернет-магазини вміють продавати товар і приносити хороший прибуток своїм власникам.

Підтримка і супровід проекту

Не секрет, що після початкового запуску кожен сайт слід підтримувати і наповнювати. Щоб ви не витрачали свій дорогоцінний час і не відволікалися від основної діяльності, ми беремо цю ділянку роботи на себе: здійснюємо «авторський нагляд» за дотриманням стилю оформлення сторінок, оновлюємо, вносимо нову інформацію.

Принципи роботи

Як відомо, пріоритетна мета діяльності будь-якої компанії, незалежно в якій галузі і напрямку вона працює, завжди залишається — отримання прибутку! Тому питання вартості та оплати праці при розробці сайтів завжди обмовляється і прописується в договорі.
По-перше, ми цінуємо час і гроші наших клієнтів, тому виконуємо роботу в чітко встановлені терміни.
По-друге, ми визначаємо вартість виконаної роботи в залежності від кількості часу, відведеного на створення проекту. При цьому, кожна хвилина, оплачена клієнтом, використовується з максимальною ефективністю. Але, ми цінуємо і свого часу! Тому робимо незаплановану роботу безкоштовно. Наприклад, при виникненні стандартної ситуації, коли в процесі роботи виникла потреба щось змінити (про що не було прописано в первісному технічному завданні), ми виставляємо рахунок за додаткову роботу.
З усіма клієнтами ми будуємо хороші партнерські відносини! Поважаючи роботу один одного, ми разом створимо дійсно якісний і успішний проект!