Друк календарів на сьогодні являється однією з найбільш затребуваних поліграфічних послуг. Ви запитаєте чому?
Тому що, замовивши календар, ви відразу вирішите 3 важливі проблеми, які є актуальними для підприємства будь-якої сфери бізнесу.
1 проблема: «Що подарувати своїм партнерам?».
Дарувати партнерам і особливо значущим клієнтам презенти — набагато більше ніж просто традиція, це невід’ємна частина ділового етикету. В даному випадку календар — практичний і універсальний бізнес-подарунок, який буде однаково корисний і рядовому фахівця невеликий організаціїї, і керівнику великого підприємства. А цікавий дизайн разом з професійним виконанням зроблять його прикрасою будь-якого офісу і кабінету.
2 проблема: «Формування свого іміджу».
Імідж компанії це половина шляху до успіху. Над створенням позитивного образу потрібно працювати весь час, щоб досягти вагомих результатів. Звичайно, можна, вкласти купу грошей в рекламу, припустимо, банерну, і загубитися серед тисячі подібних. А можна замовити створення і друк календарів з фірмовим стилем своєї компанії. І це, повірте, буде більш ефективним, економічним і витонченим способом постійно нагадувати про себе.
3 проблема: «Планування своїх справ».
Без планування неможливо ні оперативне вирішення поточних завдань, ні стратегічне управління бізнесом. І календар тут — основний орієнтир.
Де друкувати? Як друкувати?
Отже, ви вирішили замовити друк календарів для своєї фірми або для себе особисто. Спочатку потрібно визначитися з форматом і виглядом майбутнього календаря. Асортимент календарної продукції досить широкий:

  • настільні календарі — будиночки;
  • кишенькові календарі;
  • календарі — закладки;
  • настінні квартальні;
  • листові календарі (постери);
  • перекидні календарі.

Замовник може вибрати на якому папері може здійснюватися друк, на офсетному або крейдованому папері. Також можуть бути запропоновані найрізноманітніші варіанти виконання: з використанням УФ — лакування, конгревного тиснення, фігурної вирубки і т.д.
Однак роль «першої скрипки» в створенні календаря грає не матеріал, не техніка, і не декоративні елементи, а його макет. Якщо дизайн макета невиразний і несмачний, то навіть при самому якісному виконанні таким він і залишиться. Тому створення макета календаря варто довіряти тільки професіоналам.
Рекламне Агентство «Прес — Тайм» — це команда кваліфікованих фахівців. Нам всього 16 років, і ми досить молоді, щоб бути гнучкими і відкритими для всього нового і прогресивного. Нам вже 16 років, і ми досить досвідчені, щоб виконувати свою роботу на високому професійному рівні.
Замовляючи друк календарів у нас, ви отримаєте:

  • вражаючий і оригінальний макет, дизайн якого ми розробимо відповідно до вашим корпоративним стилем.
  • суворе дотримання термінів;
  • бездоганну якість.

Календар 2017 рік: