флаера

Рекламне Агентство «Прес-Тайм» серед широкого спектру різних поліграфічних і рекламних послуг пропонує своїм клієнтам розробку і виготовлення флаєрів, буклетів, листівок, візиток, календарів.

Виробничі можливості нашого Агентства дозволяють нам в короткі терміни і якісно виготовити на замовлення візитки — від простих до VIP; двосторонні флаєра з повним описом продукції або послуги, буклети з будь-яким наповненням, дизайном і кількістю сторінок, новорічні тематичні календарі.

Виготовлення вищеперелічених рекламних продуктів вигідно нашим рекламодавцям по ряду причин! По-перше, виготовлені нами флаєра, буклети, листівки ми поширюємо по нашій клієнтській базі адресним розсилаючи, а це понад 200 тисяч адрес!

По-друге, наша участь в якості медіа-партнера на всіх міжнародних і регіональних виставках України дозволяє рекламувати вашу продукцію або послуги за допомогою флаєрів, буклетів, листівок і реклами в календарях.

По-третє, Рекламне Агентство «Прес-Тайм» вже кілька років поспіль виготовляє і поширює серед своїх клієнтів календарі з рекламними блоками по тематиці: Будівництво; Промисловість; Сільськогосподарська техніка; Агропромисловий комплекс.

Для того, щоб оперативно замовити рекламу вашої продукції або послуг у вигляді флаєрів, буклетів, листівок і реклами в календарях Вам достатньо зв’язатися з нами.

Замовляючи у нас рекламу у вигляді флаєрів, буклетів, листівок, календарів — Ви зрозумієте, що вигода очевидна! Ми гарантуємо Вам збільшення продажів і укладення нових вигідних договорів!