Виготовлення дипломів на металі. Сертифікати на металі. Грамоти на металі. Нагороди на металі. Львів

Вашу компанію цікавить іміджева, корпоративна або ж вітальна продукція на металі , така як сертифікати на металі, дипломи на металі, грамоти на металі, нагороди на металі і т. п. Тоді ми без зусиль та із задоволенням виготовимо її для Вас. Наша компанія виготовляє високоякісну продукцію на металі за термотрансферною технологією Гравертон (Grawerton), яка є високоефективним виробництвом з нанесення повнокольорового зображення на різну фактуру спеціально підготовленого анодованого алюмінію, що дозволяє здійснити фотографічну якість нанесенного зображення.

Дипломи на металі, грамоти на металі, сертифікати на металі, нагороди на металі — це не лише нагородна атрибутика, але і знак Вашої почесної поваги.

Виріб є дерев’яною підкладкою (плакетка) з металевою пластиною, на яку методом Гравертон Grawerton наноситься будь-яке повнокольорове зображення.

Колір дерев’яної підкладки (плакетки) — коричневий
Розмір дерев’яної плакетки (підкладки):
А = 10*15 см
Б = 20*15 см
В = 25*20 см

Індивідуальне замовлення від 1 шт.

Дизайнерські послуги оцінюються окремо!! (написати «два слова» — 10 грн, обробити макет, дизайн, колаж — від 25 грн, макет «з нуля» — від 50 грн). Файли подаються у форматах: .cdr.ai.eps.psd.tiff (.jpeg — від якості файла залежить якість нанесеного зображення!!!).