Технологія лазерного гравіювання ідеально підходить для роботи з металевими поверхонями, а також застосовується для нанесення зображень на  вироби зі скла, дерева, шкіри та шкірзамінника, пластику.

Пропонуємо гравіювання на сувенірній продукції: запальнички, брелоки, візитниці, портсигари, шильди та гравырування на металевих ручках. Можна не тільки маркувати, але і різати плівку по довільному контуру в межах робочого поля 100 Х 100 мм.

Є два методи гравіювання — механічне гравіювання —   гравірується за допомогою фрези та  лазерне гравірування — зображення отримується за допомогою газового лазера, який руйнує (спалює) тонкий верхній шар матеріалу.

При механічному гравіюванні також знімається верхній шар матеріалу, але за допомогою фрези. Механічне гравіювання фрезою дає кращу якість зображення в порівнянні з лазерним, особливо на металевій поверхні, коли для гравіювання використовується алмазна фреза. Випалений лазером шар металу має темний колір, а гравійоване фрезою зображення  відблискує та іскриться («живе»). Однак механічне гравіювання фрезою має суттєвий недолік — вимагає значно більших часових затрат на отримання зображення, що часто-густо відбиватись на  кінцевій вартості продукції.