Ви шукаете оригінальний, цікавий та практичний подарунок або сувенір – чашка з фото іменинника, горнятко з логотипом Вашої фірми або організації, просто цікава чашка з зображенням – ідеальне рішення для подарунка!

У нас Ви зможете підібрати саме таку чашку, яка буде відповідати Вашим вимогам, адже ми пропонуємо нанесення на:

Білі керамічні горнята, які є ідеальним рішенням для нанесення корпоративних зображень.

Чашки з ручками у вигляді веселих та яскравих звіряток, що запам’ятаються дитині надовго, та стануть улюбленними горнятками.

Чашки з кольоровими ручками та серединками підкреслять яскравість та неординарність подарунка.

«Магічні» чашки, які зацікавлять своєю оригінальністю, адже зображення на них з’являється тільки після нагрівання горнятка.

Незалежно від вибору горнятка, Ваш подарунок буде завжди креативним та ексклюзивним. А якщо Ви ще не вирішили, яке саме зображення наносити – наш дизайнер допоможе у створенні індивідуального малюнка.

Технологія GRAVERTON дозволяє наносити на чашку повно колірне фотографічне зображення надзвичайної якості за помірну ціну. Друк на чашках здійснюється методом сублімації, що дозволяє отримувати зображення стійке до ультрафіолетового випромінювання, а також дозволяє використовувати горнятка в мікрохвильових печах та посудомийних машинах.

А найголовніше те, що ми маємо можливість виготовити не тільки оптовий тираж, а й індивідуальне замовлення від 1 шт.

Дизайнерські послуги оцінюються окремо!! (візуалізація — 50 грн, обробити макет, дизайн, колаж — від 100 грн, макет «з нуля» — від 120 грн).Персоналізація горнятка — до 50 шт -10 грн, від 50 і більше — 5 грн. Файли подаються у форматах: .cdr.ai.eps.psd.tiff (.jpeg — від якості файла залежить якість нанесеного зображення!!!).

Горнятка використовуються тільки наші!!!