Вам подобається мати ексклюзивні речі, Ви полюбляєте бути несхожим на інших і дивувати їх своєю оригінальністю,футболки на замовлення це для Вас!!!

Друк на футболці допоможе Вам втілити свою фантазію в реальну річ. Оригінальна футболка з фото, майка з прикольним написом, завжди ідеально підійде для подарунка.

Друк на футболках у нас — це завжди якість, креативність та веселий настрій! Можливість виготовлення футболки або поло від 1 штуки дасть Вам можливість зробити себе різноманітним та цікавим для інших.

Якість наших футболок гарантує іспанський виробник JHK (щільність 160 г/м?). Великий вибір кольорової гами футболок надасть свободу Вашій фантазії при виборі кольору та нанесення оригінальних принтів на неї.

А так само, ми маємо авторську серію принтів різної тематики: тваринний світ, патріотичні, сувенірно-туристичні та ін. що допоможе Вам виготовити з нашою допомогою дійсно цікаві та стильні футболки…

Ми пропонуємо нашу продукцію (футболки) для поширення в магазинах, павільйонах та інших торгових точках у Львові. Наші ціни, якість, лояльна програма співпраці Вас приємно здивує і залишить Вас нашим клієнтом на довгий час!

Дизайнерські послуги оцінюються окремо!!! (візуалізація — 50 грн, обробити макет, дизайн, колаж — від 100 грн, макет «з нуля» — від 150 грн). Файли подаються у форматах: .cdr.ai.eps (векторні зображення); фото, зображення — .psd.tiff, (.jpeg — від якості файла залежить якість нанесеного зображення!!!).