Спецвипуск «Агро» — не тільки для аграріїв!

Спецвипуск «Агро» «народився» на базі журналу «Бізнес-Пропозиція» -основного рекламного проекту Рекламного Агентства «Прес-Тайм» — в 2011 році. Рішення видавати саме спеціальний випуск «Агро», як окремий самостійний журнал, було викликано рядом причин. По-перше, рубрика «Сільське господарство» в журналі «Бізнес-Пропозиція» — є однією з найбільш об’ємних і наповнюються! Тому доцільніше було надати їй самостійну видавничу площа і «відпустити у вільне плавання»! По-друге, активну участь Всеукраїнського рекламного журналу «Бізнес-Пропозиція» у всіх найбільших сільськогосподарських Міжнародних та регіональних виставках і форумах, які проходять в різних регіонах України, також сприяло тому, що Спецвипуск «Агро», як повітря, необхідний представникам великої аудиторії аграрного сектора.

Спецвипуск «Агро», нарівні з журналом «Бізнес-Пропозиція», став не просто популярний серед певної категорії наших партнерів і клієнтів по бізнесу, але і знайшов свою аудиторію далеко за межами спеціалізованої тематики завдяки різним напрямкам, які входять в рубрикатор, який складається з шести основних рубрик: «Рослинництво»; «Сільськогосподарська техніка та запчастини», «Тваринництво»; «Обладнання для ферм»; «Сільськогосподарське обладнання»; «Сільськогосподарські послуги».

На сторінках Аграрного спецвипуску, в рубриці «Рослинництво» можна знайти будь-яку сільськогосподарську продукцію. Продати або купити великий асортимент зернової, бобової, овочевий, фруктово-ягідної, горіхової продукції. Наші клієнти пропонують споживачам посівний матеріал, розсаду, саджанці плодових дерев і кущів елітних сортів і найвищої якості. А щоб аграріям не довелося втрачати свій дорогоцінний час у пошуках засобів захисту рослин, на сторінках спецвипуску можна знайти будь-які види добрив, пестициди, засоби захисту сільськогосподарських насаджень від погодних явищ, гризунів і комах. У цьому розділі також широко розвинена підрубрика, присвячена теплицям і сільськогосподарському інвентарю.

Другий великий розділ спецвипуску «Агро» — «Сільськогосподарська техніка та запчастини», повністю присвячений сільгосптехніки та запчастин до неї. Представники аграрного сектора можуть вибрати для свого господарства будь-який вид техніки, знайти необхідні запчастини до комбайнів або жниварок вітчизняних або зарубіжних виробників. У свою чергу, виробники сільськогосподарської техніки, завдяки нашому спецвипуску, без посередників, безпосередньо, можуть продати свою продукцію потенційним покупцям — великим або середнім аграрним господарствам, індивідуальним господарям або звичайним трудівникам села.

Третій розділ — «Тваринництво» включає десять підрубрик, присвячених тваринництву, розведення птахів і кроликів, рибному господарству і бджільництва. Тут же можна знайти всю необхідну інформацію, яку висвітлюють розділи «Корми для тварин» і «Ветеринарія».

У розділі «Обладнання для ферм» — виробники тваринницьких комплексів зможуть продати своє спеціалізоване обладнання, повністю укомплектувати тваринницькі ферми, кролеферми, птахофабрики, свинарські комплекси «під ключ», фахівці допоможуть аграріям розібратися і керувати новітньої складної спецтехнікою.

Одинадцять підрубрик, що входять в розділ «Сільськогосподарське обладнання», допоможуть також купити або продати не тільки різну сільгосптехніку, а й лабораторне та телекомунікаційні мережі, системи контролю поливу, обладнання для АЗС і для виробництва біопалива.

Не менш важлива рубрика «Сільськогосподарські послуги» спрямована на те, щоб допомогти представникам аграрного сектора в найвідповідальніший момент їх діяльності, а саме: під час збору врожаю, очищення та сушіння насіння, транспортування, переробки та збереження вирощеної сільгосппродукції, обслуговування та ремонту сільгосптехніки.

Спецвипуск «Агро» за невеликий проміжок часу завоював величезну довіру і повагу серед своїх клієнтів, допоміг їм збільшити обсяги реалізації товарів і послуг, розширити ринки збуту вирощеної продукції, знайти нових споживачів і ділових партнерів.

Спецвипуск «Агро» поширюється по всій території України, є активним учасником і медіа-партнером найбільших спеціалізованих виставок і форумів, допомагає успішно і плідно провести рекламні кампанії своїм бізнес-партнерам.

Коротка довідка:

Журнал Спецвипуск «Агро» видається з 2011 року. Періодичність виходу — один раз на місяць. Обсяг: більше 50 сторінок. Тираж 25000 тисяч примірників. Формат — А4, повнокольорове видання.

Про можливість оперативного розміщення реклами в додатку журналу «Бізнес-Пропозиція» — спецвипуск «Агро» — ви зможете дізнатися на сторінці «Реклама» нашому сайті www.biznes-pro.ua

або за телефонами редакції:

+38 (032) 241-84-60, +38 (093) 194-56-64