portagroproAGROPRO.BIZ – це спеціалізований бізнес-портал. Аудиторія нашого порталу – це не випадкові відвідувачі, а активні представники аграрної галузі України, які зацікавлені налагодити нові ділові контакти, скористатись послугами, придбати товари, отримати необхідну інформацію.

Розмістивши інформацію про Вашу компанію чи підприємство на порталі AGROPRO.BIZ, Ви зможете суттєво розширити ринки збуту своєї продукції чи послуг, збільшити об’єми продажів та знайти нових бізнес-партнерів.

Подати інформацію про Ваше підприємство, Ваші товари чи послуги дуже просто. Для цього Вам потрібно зареєструватись на порталі AGROPRO.BIZ.

Реєстрація на порталі безкоштовна. Зареєструвавшись на сайті, Ви зможете додати інформацію про Ваше підприємство та Ваші товари чи послуги.

Якщо Ви бажаєте отримати ще більше додаткових можливостей, найкращі умови розміщення Вашої інформації, найкращі позиції щодо інших підприємств та пріоритетне обслуговування на порталі, скористайтесь іншими видами реклами на AGROPRO.BIZа саме: банерною та пакетною рекламою.